Novinky 2020

V rámci zákazu provozu nezahálíme! Naopak rekonstruujeme a připravujeme se na blížící se sezónu.

Přestože jsme touto dobou již chtěli mít otevřeno a těšili jsme se na první hosty a prodloužené slunné víkendy, tak neztrácíme čas!

Hlavní novinkou pro letní sezónu budou nové sprchy. V každé části (dámské a pánské) budou 3 sprchy a 3 umyvadla. Sprchy budou navíc na RFID čipy (úspora zejm. teplé vody) a voda půjde nastavit na požadovanou teplotu. Zboku bude venkovní dřez na mytí nádobí. Tyto sprchy rozšíří stávající 4+4 sprchy v původní budově sociálního zařízení.

Další novinkou je venkovní wellness – sauna a vířivka s celkovou kapacitou až 12 osob. Sauna i vířivka poskytne krásný výhled na rybník.

Třetí novinkou bude zapuštěný 4,5 m široký bazén. (zatím v procesu)

Dále jsme se pak pustili do rekonstrukce kuchyně, kterou jsme dovybavili a přeorganizovali tak, aby byla přizpůsobena modernějším trendům gastronomie a aby se mohlo připravovat více jídel v jeden den.

Vedle toho jsme začali i s postupným redesignem hospody. Zde bychom chtěli udržet stopy původního sportovně rekreačního záměru areálu, ale zároveň aby hospoda vypadala útulně a moderně. V tomto stylu bychom pak pokračovali i dále do sálu a dalších místností hlavní budovy.

Na závěr mi dovolte drobný výhled do dalších let. Chtěli bychom postupně vybavovat a rekonstruovat chatky. Například ve zděných chatách na louce se nabízí vybavení chat sociálním zařízením. Dále bychom se chtěli pustit do vzhledu hlavní budovy zvenčí a do horních pokojů. Zde bychom si představovali 5 prostorných apartmánů se sociálním zařízením a kuchyňkou, které by mohli být provozovány takřka celoročně. Co se týče okolí a vyžití, tak bychom chtěli z tenisového hřiště vybudovat multifunkční hřiště pro fotbal, basket, tenis, nohejbal, volejbal. Prostředí areálu bychom chtěli protkat dlážděními cestičkami a vyzdobit keříky a stromky. Pak bychom chtěli vybudovat malý gym na posilování a cvičení pro případ špatného počasí. A také myslíme na děti. Pro ty bychom chtěli dětský koutek/místnost.

Tolik k našim letošním záměrům a výhledu do dalších let. Budete-li mít další nápady a poznatky, tak budeme rádi, pokud se o ně podělíte. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *