Filozofie


Psal se rok 2019 a my jsme na jaře koupili od TJ Slovan J. Hradec z.s. Chatový tábor v Malém Ratmírově.


Pro nás to byl rok 0, kdy hlavním cílem bylo osahat si provoz, zjistit, co kde skřípe a co je potřeba upravit a předělat. Zároveň jsme potřebovali ověřit funkčnost areálu a i celého konceptu sportovního tábora. Zjistili jsme jak, funguje reklama, kdy lidé rezervují pobyty a jakým směrem se do dalších let ubírat.


Tábor posledních 15 (možná 20) let chátral a příliš se neinvestovalo, kromě nutných úprav. Takže hlavním cílem pro nejbližších 5 let je rozhodně dát tábor do kupy, natřít chaty, obměnit ložní prádlo, peřiny, matrace, nábytek a udělat z tábora příjemný a čistý areál, odkud můžete vyrazit na výlety po okolí nebo zasportovat si, dobře se najíst a dát si dobré pivo nebo kafe přímo v areálu.


Nechceme z tábora dělat něco jiného, než jak byl založen. Nechceme budovat superhotel ani uzavřený areál. Chceme, aby si u nás užili všechny věkové skupiny. Aby u nás bylo vyžití pro děti, dorost i dospělé.


Chtěli bychom připravit pravidelné týdenní aktivity, jako cvičení venku (jóga, posilování) a další sportovní vyžití, výlety po okolí a podobné vyžití. Dále pak budeme dělat víkendové akce, o které byl v loňském roce velký zájem, jako třeba sportovní turnaj, grilování, pečení prasete atd.


Plánů je hodně a abychom splnili, co Vám výše slibujeme potřebujeme čas. Prosíme tedy o trpělivost. Věříme, že výsledek bude stát za to!


Držte nám place 🙂

Slavíkovi

Na mole u rybníka