Rezervace na rok 2023

01.11.2022

Spustili jsme rezervace na sezónu 2023.

Na stránkách našeho rezervačního sytému jsme otevřeli rezervace na příští sezónu. Rezervovat pobyt je možné od Velikonoc od poloviny října 2023. U rezervací vytvořených v tomto roce není nutné platit zálohy do 14 dnů od vytvoření rezervace, ale stačí uhradit do konce února.

Na období červenec-srpen je nastaven minimální počet nocí 5 pro zděné chaty, dřevěné sruby a chaty u vody a 3 noci pro lesní chatky a lentilky. Mimo sezónu omezení na počet nocí není.

S ohledem na aktuální stav inflace, cen energií, růstu cen surovin a mezd jsme museli na příští rok navýšit ceny za ubytování. Navýšení cen jsme se snažili držet na minimu a u většiny chatek je navýšení pod hodnotou inflace. Značnou část chat navíc rekonstruujeme a postupně vybavujeme. Všechny chaty aktuálně disponují lednicemi, které byly dříve za příplatek a nyní jsou v ceně.

Dále jsme zjednodušili systém poplatků - zrušili jsme poplatky za auto pro rekreanty v chatkách. Zůstává pouze rekreační poplatek obci Blažejov a poplatky za psy (na pokrytí vyšších nákladů na úklid). 

Mimo hlavní sezónu opět budeme aplikovat slevy za neobsazená lůžka. Narozdíl od předchozích let jsme zrušili příplatek za krátké pobyty. Tudíž víkendový pobyt mimo sezónu již nebude za příplatek.

Stejně jako letos budeme i příští rok nabízet možnost zakoupení snídaní a v hlavní sezóně i polopenzí. Plné penze nabízíme pouze větším skupinám. Ale ani individuální zájemci o obědy nepřijdou na zmar a budou si moct vybrat z týdenního menu.

Těšíme se na Vás v příštím roce!

Rezervace na rok 2023